Bayburt Öğretmenevi
BAYBURT ÖĞRETMENEVİ'NE HOŞGELDİNİZ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ, REZERVASYON İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ DİKKATLİCE OKUYUN. 

1. MEB PERSONELİ
      . Otelimizde Konaklama ücreti Paylaşımlı odalarda (2 ve 3 kişilik) MEB Personeli Kişi Başı 300,00'TL dir. Bu Fiyattan kişinin sadece kendi ve (eş zamanlı konaklamalarda) Eşi,Çocukları, Babası, Annesi (Bakmaya yükümlü olduğu kişiler) yararlanmaktadır. (Kahvaltı konaklama ücretine dahil değildir.)

      . Otelimizde Konaklama ücreti Tek kişilik odalarda MEB Personeli 1 kişi ücreti  375,00' TL dir. Bu fiyattan kişinin kendi ve (eş zamanlı konaklamalarda) Eşi, Çocukları, Babası, Annesi (Bakmaya yükümlü olduğu kişiler) yararlanmaktadır. (Kahvaltı konaklama ücretine dahil değildir.)      
     
2. KAMU FİYATI

  • Otelimizde Konaklama Ücreti paylaşımlı odalarda (2 ve 3 kişilik) Kamu Kişi Başı 550.00 TL'dir. Bu Fiyattan kişinin Kendisi Annesi Babası Eşi Ve Çocukları yararlanmaktadır. (Kahvaltı konaklama ücretine dahildir.)
  • Ayrıca Kamu Fiyatından, Geçerli Öğrenci Kimliği olan Öğrenciler de (yankınları hariç) Yararlanmaktadır.

  • Otelimizde Konaklama ücreti Tek kişilik odalarda Kamu Görevlisi 1 kişi Ücreti 650.00 TL'dir. Bu Fiyattan kişinin Kendisi Annesi Babası Eşi Ve Çocukları yararlanmaktadır. (Kahvaltı konaklama ücretine dahildir.)
  • Ayrıca Kamu Fiyatından, Geçerli Öğrenci Kimliği olan Öğrenciler de (yankınları hariç) Yararlanmaktadır. 

3. SİVİL FİYATI

  • Otelimizde Konaklama Ücreti paylaşımlı odalarda (2 ve 3 kişilik) Sivil Ücreti Kişi Başı 600.00 TL'dir. Bu Fiyattan Kamu Kimliği olmayan Vatandaşlar Faydalanmaktadır.(Kahvaltı konaklama ücretine dahildir.)

  • Otelimizde Konaklama ücreti Tek kişilik odalarda Sivil 1 kişi Ücreti 750.00 TL'dir. Bu Fiyattan Kamu Kimliği olmayan Vatandaşlar Faydalanmaktadır. (Kahvaltı konaklama ücretine dahildir.)

4. ÇOCUK FİYATI

  • 0-7 Arası Yaş Çocuklar İçin Ücret Alınmaz.
  • 7 Yaş Ve Üzeri Çocuklar İçin Tam Ücret Alınır. Kişi Başı (Kamu-Öğrenci 550.00 TL-Sivil 600.00 TL)dir.
5. REZERVASYON İPTAL İŞLEMLERİ

 MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖĞRETMENEVİ VE
 AKŞAM SANAT OKULLARI YÖNETMELİĞİ
 ÜÇÜNCÜ BÖLÜM
Ünitelerden Faydalanma:

MADDE 9 (4) 

                b) Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir.

                c) Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11.00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir. 

                Değerli misafirlerimiz, İptal işleminin kesinleşmesi ve ücret iadesi yapılabilmesi için iptal dilekçesi düzenlenerek kurumumuz rezervasyon birimine faks ya da e-mail yolu ile gönderilmesi veya telefon ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde rezervasyonunuz iptal edilmeyecek ve ücret iadesi yapılmayacaktır. 
                 
               Konaklama tarihinde iptal ve erteleme yapılamaz.

 * ODALARA DIŞARIDAN MİSAFİR ÇIKARMAK VE ODALARDAN ODALARA GEÇİŞ YAPMAK YASAKTIR AKSİ DURUMDA ÜCRET İADE ETMEDEN ÇIKIŞ İŞLEMİ                YAPTIRILIR.


*  Aynı odada konaklamak isteyen erkek ve kadın misafirlerimizden evli olduklarını ispat edecek belgeyi kurumumuza ibraz etme zorunlulukları vardır.
    Evlilik durumlarını ibraz edemeyenlerin rezervasyon iptalleri söz konusu olacak ve kurumdan ücret iadesi talep edemeyeceklerdir

Kamu fiyatından üyelerin kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır.

Engelli olduğunu belgeleyenlere (en az %40 engelli olmak) engelli indirimi uygulanır. Şehit yakınları ve  gaziler kamu tarifesinden yararlanır.

2 ve 3 kişilik odalarda oda kapama durumu odada tek kişi konaklama yapma seçeneğidir.

Öğrenciler indirimli ücretten yaranlamak için kişi sayısını kamu olarak seçmelidirler.

*  MEB Personeli fiyatından MEB de ve MEB e bağlı kurumlarda eğitim veren öğretmenler ve MEB tüm çalışanları yaralanmaktadır. Bu Fiyattan kişinin kendi ve (eş zamanlı konaklamalarda) Eşi,Çocukları, Babası, Annesi (Bakmaya yükümlü olduğu kişiler) yararlanmaktadır. (Kahvaltı konaklama ücretine dahil değildir.)  KİŞİ SAYISI