Bayburt Öğretmenevi
BAYBURT ÖĞRETMENEVİ'NE HOŞGELDİNİZ

HakkımızdaKurumumuz, 24 Kasım 1994 yılında hizmete açılmış olup otel, Yemekhane Salonu, Toplantı ve Seminer Salonu, Pide-Lahmacun Birimi, Lokal, Şark Odası, Çay Bahçesi birimlerinden oluşmaktadır.


* OTEL BİRİMİ: 41 oda, 72 yataktan oluşmaktadır. Odalarımızdan 3'ü tam süit, 14'ü duble yataklı, 3'ü aile odası, 13'ü iki kişilik ve 8 tanesi ise üç kişiliktir.
 
* YEMEKHANE SALONU: Yemekhane Salonumuz 150 kişilik olup, bu salonda kahvaltı ve yemek organizasyonu ile değişik etkinlikler düzenlenmektedir.

* TOPLANTI VE SEMİNER SALONU: Salonumuz çok amaçlı olup U sisteminde 40 kişilik toplantılar yapılabildiği gibi, seminer sisteminde 175 kişilik toplantılar organize edilebilmektedir. 

* LOKAL: 08.00-23.00 saatleri arasında hizmet vermekte olan lokalimiz; misafirlerimize dinlenme, TV izleme, çeşitli oyunlar oynama, sıcak ve soğuk içecekler imkanı sunmaktadır.

* ŞARK ODASI: Bayburt'un tarihi ve yöresel eşyalarıyla donatılmış odamızda sıra geceleri, misafir ağırlamaları ve çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir.

* ÇAY BAHÇESİ: Yaz aylarında açık olan çay bahçemizde misafirlerimize dinlenme, soğuk ve sıcak ikramlar sunulmaktadır.